Lenovo USB Numeric Keypad Gen II Black
| All | |
| Brutokaal | 0.149 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 1 year warranty year(s) |
| Gross depth (mm) | 96.00 mm |
| Gross height (mm) | 24.00 mm |
| Gross width (mm) | 157.00 mm |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 1 m |
| Kaal | 200 g |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 C |
| Klaviatuuri klahvide arv | 19 |
| Netokaal | 0.14 kg |
| Nõutav USB | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 13 g |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Producer product name | USB Numeric Keypad Gen II |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 95 % |
| Tare weight (kg) | 0.014 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Numeric Keypad |
| Ühenduvustehnoloogia | USB |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | OS Independent |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo usb numeric keypad gen ii black, 4y40r38905, lenovo, klaviatuurid




